Dokonalá rodinka! Kardashian si Veľkú noc užila aj so zajacom Westom

Na Slovensku sa oblieva a šibe, v Amerike majú veľkonočné párty už v nedeľu. A jednu takú, poriadne veľkolepú, zorganizovala aj slávna Kim Kardashian.

Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na ktorej pózuje
Kim Kardashian, jej manžel Kanye West a deti - dcéra North a syn Saint.
Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na ktorej pózuje Kim Kardashian, jej manžel Kanye West a deti - dcéra North a syn Saint.
Autor: Twitter

Televízna celebrita sa so svojimi sestrami a tiež kamarátkou, topmodelkou Chrissy Teigen vrhla do víru zábavy na popoludňajšom večierku. Nechýbali na ňom veľkonočné zajace, košíky plné maľovaných a čokoládových vajíčok, ale aj živé jahňatá.

Kardashianka, samozrejme, všetko dôkladne zdokumentovala na jednotlivých kontách, na ktorých prispieva v rámci internetu. Azda najviac však zaujal twitterovský záber celej rodinky, na ktorom pózuje s manželom Kanye Westom a oboma ratolesťami – dcérkou North a synom Saintom.

Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného zajaca, aby
pobavil deti.
Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného zajaca, aby pobavil deti.
Autor: Twitter

Celá família si vraj veľkonočnú náladu užila naplno. Prekvapenie si pre najmenších pripravil aj samotný raper. Ako naznačujú fotky od 36-ročnej Kim, raper sa prezliekol za veľkonočného zajaca a zabával všetky pozvané deti. Sekundoval mu aj spevák John Legend, ktorý sa tiež navliekol do kostýmu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.