Dokonalá rodinka! Kardashian si Veľkú noc užila aj so zajacom Westom

17.04.2017 11:03

Na Slovensku sa oblieva a šibe, v Amerike majú veľkonočné párty už v nedeľu. A jednu takú, poriadne veľkolepú, zorganizovala aj slávna Kim Kardashian.

Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na...
Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na ktorej pózuje Kim Kardashian, jej manžel Kanye West a deti - dcéra North a syn Saint. Autor: Twitter

Televízna celebrita sa so svojimi sestrami a tiež kamarátkou, topmodelkou Chrissy Teigen vrhla do víru zábavy na popoludňajšom večierku. Nechýbali na ňom veľkonočné zajace, košíky plné maľovaných a čokoládových vajíčok, ale aj živé jahňatá.

Kardashianka, samozrejme, všetko dôkladne zdokumentovala na jednotlivých kontách, na ktorých prispieva v rámci internetu. Azda najviac však zaujal twitterovský záber celej rodinky, na ktorom pózuje s manželom Kanye Westom a oboma ratolesťami – dcérkou North a synom Saintom.

Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného...
Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného zajaca, aby pobavil deti. Autor: Twitter

Celá família si vraj veľkonočnú náladu užila naplno. Prekvapenie si pre najmenších pripravil aj samotný raper. Ako naznačujú fotky od 36-ročnej Kim, raper sa prezliekol za veľkonočného zajaca a zabával všetky pozvané deti. Sekundoval mu aj spevák John Legend, ktorý sa tiež navliekol do kostýmu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zajac #Veľká noc #oslava #Kim Kardashian #Kanye West #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite so zdravou životosprávou už dnes, prospeje vám to.
Pracujte poctivo, nepodvádzajte, prišlo by sa...

+ Vypustite z hlavy všetky zbytočnosti a zamerajte sa na dôležité veci.
Neberte klebety svojich kolegov...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk