Chcela by som ďalšie dieťa, tvrdí Emma Bunton

Anglická speváčka Emma Bunton by rada s partnerom Jadeom Jonesom mala ďalšie dieťa.

Speváčka Emma Bunton.
Emma Bunton na archívnom zábere.
Autor: ,

Zatúžila po ňom, keď strávila čas s dvojmesačným synom Montym kolegyne Geri Halliwell. Povedala tiež, že jej synovia Beau a Tate sa nebránia súrodencovi. „Monty je nádherný, jednoducho nádherný. Je krásnym malým človekom, a vlastne mám pocit, že túžim po ďalšom dieťati. Strávila som veľa času s Geri a ona je veľmi šťastná. Jade chce viac detí. Uvidíme ale, ako sa veci vyvinú. Tate nechal odkaz pre bociana: ‚Prosím, môžeme mať ďalšie dieťa?‘. A mne povedal: ‚Nie som si istý, či bociany existujú, ale musím to skúsiť!‘ Sme si veľmi blízki a preto by sme naozaj uvítali ďalšieho člena rodiny,“ vyjadrila sa 41-ročná herečka, moderátorka a speváčka.

Dodala tiež, že jej partner Jade je pre ňu oporou a trvala na tom, že sa zatiaľ nedohodli na svadbe. „Nemáme žiadne svadobné plány, ale hovoríme o tom. Obaja sme narodení v rovnakom znamení, snažíme sa žiť v prítomnosti a neplánovať veci príliš dopredu. Jade je skvelý, sme zároveň najlepšími priateľmi. Myslím, že rešpekt voči druhému je dôležitý, rovnako ako schopnosť rozosmiať toho druhého. Bolo by úžasné kráčať uličkou k oltáru. Časť mňa po tom veľmi túži. Ale on ma už volá svojou ženou a ja jeho manželom,“ dokončila Emma v rozhovore pre Fabulous magazine. 

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.