Zmení sa niekedy? Zlý chlapec Chris Brown zasa rozdával rany

18.04.2017 11:56
Americký spevák Chris Brown.
Americký spevák Chris Brown. Autor: ,

Americký r'n'b spevák Chris Brown údajne napadol fotografa. Podľa informácií magazínu People sa incident stal v pondelok v klube AJA Channelside vo floridskom meste Tampa približne o 1:00 miestneho času.

Dvadsaťsedemročný interpret vraj udrel 28-ročného muža, pretože ho odfotil pri príchode do podniku, za ktorého návštevu mu zaplatili. Ako v stanovisku informovali zástupcovia polície, Brown bol v klube len pár minút a pred ich príchodom odišiel. Fotograf, ktorý pre podnik pracuje, aj napriek menšiemu poraneniu pery odmietol zdravotnú starostlivosť. 

Ako uviedol zástupca polície v Tampe, vyšetrovanie v prípade pokračuje, Browna ale zatiaľ nezadržali. „V tomto štádiu vyšetrovania sme pána Browna nedokázali kontaktovať,“ vyjadril sa hovorca pre menovaný magazín. Fotograf údajne plánuje speváka zažalovať.

Zástupcovia spomínaného klubu sa k napadnutiu vy­jadrili na sociálnej sieti Facebook. „Je smutné prizerať sa incidentom, aký vyvolal Chris Brown s jeho tímom. AJA Channelside a jeho zamestnanci sa ospravedlňujú za nepríjemnosti,“ uviedli.

#žaloba #úder #fotograf #Chris Brown
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa viac usmievať, budete sa cítiť lepšie a spokojnejšie.
Nový týždeň, nové úlohy, pripravte sa na...

+ Nepresviedčajte sa sám o tom, že je všetko v poriadku, radšej riešte problémy.
Posúvate sa v práci stále...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk