Zmení sa niekedy? Zlý chlapec Chris Brown zasa rozdával rany

Americký r'n'b spevák Chris Brown údajne napadol fotografa. Podľa informácií magazínu People sa incident stal v pondelok v klube AJA Channelside vo floridskom meste Tampa približne o 1:00 miestneho času.

Americký spevák Chris Brown.
Americký spevák Chris Brown.
Autor: ,

Dvadsaťsedemročný interpret vraj udrel 28-ročného muža, pretože ho odfotil pri príchode do podniku, za ktorého návštevu mu zaplatili. Ako v stanovisku informovali zástupcovia polície, Brown bol v klube len pár minút a pred ich príchodom odišiel. Fotograf, ktorý pre podnik pracuje, aj napriek menšiemu poraneniu pery odmietol zdravotnú starostlivosť. 

Ako uviedol zástupca polície v Tampe, vyšetrovanie v prípade pokračuje, Browna ale zatiaľ nezadržali. „V tomto štádiu vyšetrovania sme pána Browna nedokázali kontaktovať,“ vyjadril sa hovorca pre menovaný magazín. Fotograf údajne plánuje speváka zažalovať.

Zástupcovia spomínaného klubu sa k napadnutiu vy­jadrili na sociálnej sieti Facebook. „Je smutné prizerať sa incidentom, aký vyvolal Chris Brown s jeho tímom. AJA Channelside a jeho zamestnanci sa ospravedlňujú za nepríjemnosti,“ uviedli.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.