Ďalšie kilá šli preč! Brad Pitt šokuje, jeho chudá figúra už robí starosti

Už na nedávnej premiére filmu The Lost City of Z sa herec a producent Brad Pitt ukázal v akomsi unavenom a poblednutom stave. Novinári si všimli, že viditeľne schudol.

Brad Pitt
Brad Pitt na premiére filmu Stratené mesto Z v Los Angeles pred pár týždňami. Odvtedy údajne ešte schudol.
Autor: ,

Nové zábery z uplynulého víkendu, ktoré sa objavili na zahraničných portáloch, túto domnienku naplno potvrdili. Päťdesiattriročný herec za posledné mesiace zhodil niekoľko kilogramov a pod svetlou košeľou sa jasne črtalo jeho kostnatejšie telo.

Samozrejme, mnohé periodiká vidia ako dôvod hercovej zmeny jeho rozvod s manželkou Angelinou Jolieovou. A tiež fakt, že sa momentálne môže vídať oveľa menej so svojimi šiestimi deťmi, ktoré spolu s herečkou vychovávali.

Jolie požiadala o rozvod v septembri minulého roka a spočiatku to vyzeralo, že medzi expartnermi vypukne vojna o starostlivosť o deti a „špinavá biellizeň“ sa bude prať verejne.

Práve Pitt sa mal zasadiť o to, aby sa rozvodové konanie odohrávalo za zavretými dverami a ani jeden z partnerov nedovolil novinárom prístup k informáciám. Hercovi ide o blaho detí a tiež súkromie, ktoré je v Hollywoode veľmi vzácnou komoditou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.