Je to isté. Na Pippinu svadbu si princ Harry berie túto krásku!

18.04.2017 14:45
Meghan Markle
Americká herečka Meghan Markle na archívnom zábere. Autor: ,

Donedávna to jasné nebolo, ale už je. Herečka Meghan Markle sa zúčastní na svadbe Pippy Middletonovej.

Tvrdí to aspoň magazín People, podľa informácií ktorého sa kanadská herečka objaví na dlhoočakávanom obrade ako garde a partnerka princa Harryho. Ako píše časopis, 35-ročnú hrdinku seriálu Suits si môže Harry priviesť na slávnostnú recepciu, na kostolnom obrade v katedrále Svätého Marka sa však nezúčastní. Dôvodom je prísne pravidlo, že k sobášu nie sú pripustené neoddané páry.

O láske medzi ryšavým britským princom a pôvabnou herečkou sa píše už nejaký ten mesiac. Harry má očividne pre brunetku s mandľovými očami a filantropickým myslením, veľkú slabosť. Svedčať o tom môže aj fakt, že sa nezúčastnil na veľkonočných bohoslužbách s celou rodinou. Namiesto toho odletel za svojou partnerkou do Toronta, aby mohli spoločne stráviť veľkonočný víkend.

Sestra vojvodkyne Catherine, Pippa Middleton si vezme dlhoročného partnera Jamesa Matthewsa na ceremoniáli v sobotu 20. mája. Už dnes je jasné, že na svadbe nebude chýbať celá Pippina rodina. Jej neter a synovec, princezná Charlotte a princ George, budú nevestu sprevádzať na ceste k oltáru.

#svadba #princ Harry #Pippa Middleton #Meghan Markle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk