Sienna Miller trávi každý večer s bývalým. Dôvod? (Ne)prekvapí vás

Moderné vzťahy čoraz viac menia svoju podobu. Možností je už naozaj dosť a vie to dobre aj herečka Sienna Miller.

Sienna Miller a jej manžel Tom Sturridge
Herečka Sienna Miller a jej expartner Tom Sturridge na archívnom zábere.
Autor: ,

Hoci sa pred časom rozišla s partnerom a otcom svojej dcérky Marlowe – hercom Tomom Sturridgeom, dvojica sa vída takmer každý večer. Herečka to potvrdila v rozhovore pre magazín Allure. Dôvodom je práve ich spoločný potomok – roztomilá dcérka, ktorú obaja vrúcne milujú. Rodičia sa snažia ukladať ju do postele spoločne a byť pri tom, keď každý večer zaspáva.

„Áno, ukladáme ju do postele spolu každý večer,“ prezradila Miller. „Mali sme pocit, že by sme jej mali ukázať toľko rodinnej súdržnosti, koľko je len v danej situácii možné. A vzhľadom na to, že sa skutočne s Tomom máme radi a zostali sme priateľmi, nie je to také komplikované ako by sa mohlo zdať,“ komentovala herečka.

Ona a jej expartner žijú na newyorskom Manhattane, len pár blokov od seba, takže sa môžu navzájom navštevovať aj bez cestovania taxíkmi či metrom. Otázne však je, čo urobia, ak do života jedného či druhého vstúpi nový partner. V prípade Millerovej sa začalo šuškať o tom, že by mohla byť novou partnerkou herca Brada Pitta. Zjavne však išlo len o bulvárnu kačicu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.