Už sú v rodine dvaja! Victoria Beckham má Rád britského impéria

19.04.2017 15:51

Anglická speváčka a módna návrhárka Victoria Beckham si v stredu prevzala Rad britského impéria v hodnosti dôstojník (OBE).

Dizajnérka Victoria Beckham si prevzala...
Dizajnérka Victoria Beckham si prevzala vyznamenanie z rúk princa Williama, vojvodu z Cambridge. Autor: SITA/AP, Yui Mok

Rodáčke z Harlow vyzna­menanie odovzdal britský princ William. Štyridsaťtriroč­ná bývalá členka skupiny Spice Girls dostala spomínaný titul za prínos módnemu priemyslu.

Na slávnostnom udeľovaní ju sprevádzal manžel, bývalý futbalista David Beckham, ktorý získal rovnaké vyznamenanie v roku 2003, a jej rodičia. „To že som dnes bola v Buckinghamskom paláci, bolo pre mňa absolútnym potešením. Som pyšná na to, že som Britka. Som poctená, že som dostala OBE od vojvodu z Cambridge. Ak snívate vo veľkom a tvrdo pracujete, môžete dosiahnuť veľké veci. Som šťastná, že sa o túto špeciálnu príležitosť môžem podeliť s mojimi rodičmi a manželom, bez ich lásky a podpory by nič z tohto nebolo možné,“ vyjadrila sa o titule Beckham. 

Počas ceremoniálu princ William vyznamenal aj atlétku Jessicu Ennis-Hill a herca Marka Rylancea. Tridsaťjedenročná športovkyňa dostala titul rytierka-komandérka (DBE), o 26 rokov starší držiteľ Oscara si zase prevzal rytiersky titul.

#vyznamenanie #Victoria Beckham #princ William
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk