Detaily svadby Surovcovej a Gáboríka! Takto to prebehne...

Júnový termín si vybrala prominentná slovenská dvojica Ivana Surovcová a Marián Gaborík za termín svojej svadby.

Marián Gáborík a jeho snúbenica Ivana Surovcová
Hokejista Marián Gáborík a jeho snúbenica Ivana Surovcová na archívnom zábere.
Autor: ,

Dlhoočakávaná udalosť by sa podľa informácií denníka Plus 1 deň mala konať v priestoroch kaštieľa v Tomášove. O tom, že svadba sa uskutoční pomerne rýchlo od zásnub, ktoré prebehli na Kube, svedčia zábery z Instagramu a sociálnych sietí.

Jedna z priateliek známej tanečnice, totiž zverejnila momentku blondínky so šerpou s nápisom Bride-to-be (Budúca nevesta). Podľa nej je zjavné, že niekdajšia účinkujúca zo šou Let's Dance si už užila aj rozlúčku so slobodou. Minimálne so svojimi americkými priateľmi.

Ivana Surovcová tvorí pár s hokejistom Mariánom Gáboríkom už šesť rokov, predtým boli jej partnermi napríklad herec a spevák Filip Tůma či milionársky potomok Tomáš Chrenek. Gáborík dlho tvoril pár so Soňou Barcajovou a spoločne sa dokonca párkrát objavila v hľadisku šou Let's Dance. Ktohovie, možno už tam sa športovec zapozeral smerom na tanečný parket, kde sa zvŕtala jeho krásna polovička…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.