Amy Schumer kúpila žene matrac za dvetisíc dolárov

Americká herečka Amy Schumer kúpila istej Sagine Lazarre zo Chicaga matrac v hodnote dvetisíc dolárov (v prepočte približne 1 860 eur).

Komička Amy Schumer prišla v kreácii Calvin Klein.
Komička Amy Schumer na archívnom zábere.
Autor: ,

Rodáčka z New Yorku tak urobila po tom, ako jej žena dovolila použiť toaletu v predajni s týmto tovarom, kde pracuje. Tridsaťpäťročná herečka sa v obchode zastavila počas behu a Lazzare ju údajne nespoznala ako celebritu. Po tom, ako sa vracala z toalety, sa jej Schumer opýtala, ktorý z ponúkaných matracov je jej obľúbený. Následne jej ho ako vďaku za pohostinnosť kúpila.

„Je to úžasné, ohromné. Som šokovaná,“ uviedla Lazzare pre miestnu televíziu WGN a dodala, že až po tom, čo si pozrela meno na kreditnej karte zistila, kto Schumer je.

„Po tom, ako odišla, vyhľadala som si jej meno. Tá žena, ktorá sa tam so mnou rozprávala bola Amy Schumer. Bolo to úžasné. Neuveriteľné,“ povedala.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.