Odkedy prestala s marihuanou, Cyrusovej život je iný! V čom?

15.05.2017 00:00
Moderátorka večera Miley Cyrus vystriedala...
Tento imidž Miley Cyrusovej je už zdá sa minulosťou. Autor: ,

Z dobrého dievčaťa sa stala divoškou a následne sa znovu vrátila k imidžu dobrého dievčaťa. Speváčka Miley Cyrus to pekne strieda.

Bývalá hviezda seriálového hitu Hannah Montana sa s novinkou Malibu, ktorú zložila pre svojho snúbenca Liama Hemswortha, vrátila k decentnejšiemu a romantickejšiemu imidžu. Ako už dávnejšie priznala, skoncovala aj s mäkkými drogami a už niekoľko týždňov nefajčila marihuanu.

„Momentálne to už bude nejakých osem-deväť týždňov, čo som čistá,“ vyhlásila Cyrus v rozhovore s rádiom SiriusXM. „V minulosti sa ma neustále pýtali, či som v pohode. Veľa ľudí za mnou chodilo a pýtali sa, či potrebujem pomoc. Vtedy som im hovorila, že ak niečo budem potrebovať, tak to spravím. Či už by som chcela skončiť, alebo začať, zvládnem to sama. Jednoducho som sa rozhodla, že už nebudem viac fajčiť marihuanu a je to pre mňa teraz oveľa jednoduchšie,“ pokračovala americká speváčka.

Podľa jej slov sa jej život prekvapivo zmenil. „Získala som odrazu veľa energie. Keď na niečom pracujem, som posadnutý človek, ktorý neustále potrebuje byť v pohybe. Ale práve preto mi to pomáha. Veci sú odrazu ľahšie hotové,“ dodala Miley Cyrus.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmena #zivot #Miley Cyrus #marihuana #imidž
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaraďte do svojho jedálnička aj zeleninu, aspoň ako prílohu k jedlu.
Pracujete tvrdo a stále nemáte viac...

+ Začnite cvičiť, je vidno ako svoje telo zanedbávate.
Dnes sa naplno venujte svojej práci, budú vás naplno...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk