Gisele Bündchen: Žiadna kríza, modelka básni o manželovi

18.05.2017 00:00
Športovec Tom Brady a jeho manželka Gisele...
Športovec Tom Brady a jeho manželka Gisele Bundchen. Autor: ,

Gisele Bündchen (36) je šťastná po boku manželka, hráča amerického futbalu Toma Bradyho už osem rokov.

V roku 2015 sa oficiálne rozlúčila s predvádzacími mólami, no z módneho biznisu sa nestratila. Okrem práce je však najmä mammou ich dvoch spoločných detí – Benjamina (7) a Vivian (4).

O vzťahu s manželom porozprávala slávna Brazílčanka pre televíziu CBS. „Tom hrá americký futbal, čo je veľmi agresívny šport. Ale vie, že ja ho budem stále podporovať a takisto to, že chcem, aby bol šťastný,“ povedala kráska.

My date took me to the @mariagadu concert last night and I loved every second of it. Thank you my love @Tombrady Adorei cada segundo do show da @MariaGadu ontem. Obrigada pela noite meu amor.

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–04–02T16:16:49+0­0:00“>Apr 2, 2017 at 9:16am PDT</time>

Osem rokov je dlhá doba, no slávny pár pevne drží spolu. Aj napriek informáciám, že ich vzťah prechádza krízou. Nič také ako rozchod zrejme nehrozí, keďže modelka z času na čas na svojom Instagrame zverejňuje práve spoločné fotografie s manželom. „Sme spolu veľmi úzko prepojení a jeden od druhého sme sa veľa naučili,“ dodala v rozhovore.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tom Brady #manželia #Gisele Bündchen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk