Smutné správy! Hviezda Pomády má opäť rakovinu prsníka

Austrálska speváčka a herečka Olivia Newton-John musela odložiť júnové turné v USA a Kanade, pretože jej opätovne diagnostikovali rakovinu prsníka.

31.05.2017 10:12
Herečka Olivia Newton-John. Foto: ,
Herečka Olivia Newton-John.
debata

Zástupcovia 68-ročnej interpretky to oznámili prostredníctvom sociálnej siete Facebook a jej oficiálnej webstránky, kde uviedli, že jej lekári našli aj metastázy v krížovej kosti. Rodáčka z anglického Cambridgeu podstúpi sériu liečení, vrátane prírodných terapií a fotónovej terapie.

„O terapiách som sa rozhodla po konzultácii s lekármi, prírodnými terapeutmi a zdravotníckym tímom v mojom Olivia Newton-John Cancer Wellness and Research Centre v Melbourne,“ uviedla speváčka vo vyhlásení. Ako ďalej informovali jej zástupcovia, Newton-John počas obdobia liečby nebude poskytovať rozhovory a náhradné termíny zrušených koncertov oznámia v najbližších týždňoch.

Newton-John už pred dvoma týždňami posunula termíny prvej polovice turné pre silné bolesti chrbtice, o ktorých si myslela, že sú spôsobené zápalom sedacieho nervu. Po neskoršom vyšetrení vyplynulo, že išlo o spomínanú rakovinu. Zástupca umelkyne pre magazín People uviedol, že momentálne „odpočíva a lieči sa“. Podľa nemenovaného zdroja spomínaného týždenníka Newton-John plánuje koncertovať už v auguste.

Speváčke rakovinu prsníka po prvý raz diagnostikovali v roku 1992. Neskôr podstúpila mastektómiu. Boj s chorobou vyhrala a v súčasnosti sa angažuje v spomínanej nadácii Olivia Newton-John Cancer and Wellness Centre, ktorej náplňou je podpora ľudí chorých na rakovinu.

debata chyba
Viac na túto tému: #Olivia Newton-John #diagnóza #rakovina prsníka
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Pozerajte sa na dátum spotreby, hlavne pri konzumácii potravín.
Hovorte len vtedy, keď vás o to požiadajú, mohli...

+ Ak vám ubúdajú sily premyslite si, čo s tým môžete urobiť.
Mali by ste si dopriať viac ako doteraz, začnite...