Baví ma starnúť, vyhlásil niekdajší sexidol žien Richard Gere

Amerického herca Richarda Gereho baví starnúť. Napísal to v článku o sebe, svojich pocitoch a názoroch, ktorý v sobotu zverejnil britský denník The Guardian.

05.06.2017 08:30
Richard Gere Foto: ,
Richard Gere a jeho priateľka Alejandra Silva na madridskej premiére filmu 'Time Out of Mind.
debata

„Každý nádych je novou príležitosťou. Baví ma starnúť. Môj otec má 95 rokov a je stále nažive a ja by som ho rád napodobnil," napísal slávny herec.

Rodičia sú preňho vzorom aj v inej záležitosti. Ako píše, ich manželstvo trvalo vyše 70 rokov. „To je ten druh manželstva, o ktoré som sa aj ja vždy usiloval, ale zatiaľ mi to nevyšlo," píše 67-ročný herec.

Jeho manželstvo s modelkou Cindy Crawford, s ktorou sa vzali v roku 1991, vydržalo len štyri roky. Následné manželstvo s herečkou Carey Lowell bolo o niečo dlhšie, trvalo 14 rokov a skončilo sa rozvodom v októbri minulého roku.

Gere sa pre The Guardian zdôveril aj s tým, že si z času na čas poplače a ako píše, nehanbí sa za to. „Muži sú vychovávaní tak, aby neboli príliš citliví, ale ja si nemyslím, že je to tak správne. Pre mňa nie je problém si poplakať. Naposledy som plakal pred dvoma dňami, keď som rozmýšľal o tom, ako ľudia dokážu byť milí," napísal Richard Gere.

debata chyba
Viac na túto tému: #starnutie #Richard Gere #nadšenie

+ Zdravotnú kartu poistenca je potrebné nosiť stále pri sebe aj keď necestujete.
S vreckovým...

+ Výdatné raňajky rozbehnú metabolizmus a dodajú vám silu po celý deň.
Dovolenka na Slovensku sa vám môže páčiť...