Ako vyzerajú dvojičky Georgea a Amal Clooneyovcov?

Otec hollywoodskej hviezdy, Nick Clooney, ich už videl. A opísal, na koho sa dvojičky podobajú.

11.06.2017 14:30
France Cesar Awards Foto: ,
George Clooney a jeho manželka Amal počas udeľovania cien César 2017.
debata

Nick Clooney (83), starý otec dvojičiek Elly a Alexandra, ktorých minulý týždeň priviedla na svet Amal Clooney, prezradil, ako vyzerajú. On aj jeho manželka, Nina Warren, videli deti dve hodiny po narodení cez skype.

„Sú rozkošné,“ povedal starý otec dvojičiek v telefonickom rozhovore s televíziou FOX19. A podľa mamy Georgea Clooneyho sa podobajú práve na slávneho herca. „Nina hovorí, že majú Georgeov nos. Neviem presne, čo tým myslí,“ opísal Nick Clooney. „Nie obe deti, len jedno, chlapec. Vyzerá to, že má Georgeov nos. Aj jeho profil. A obe deti majú tmavé vlasy,“ dodal ešte.

Napokon opísal Nick Clooney aj svoju nevestu Amal. „Ona je super žena.“ Clooneymu sa tak začiatkom júna začala nová, otcovská etapa jeho života.

Správa, že päťdesiatšesťročný dvojnásobný „najsexi muž sveta“ George a 39-ročná právnička zaoberajúca sa ľudskými právami Amal čakajú prírastok do rodiny, vyzradil ako prvý svetu zdroj blízky rodine vo februári. Už koncom februára George správu potvrdil a prezradil, že to budú dvojičky.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #George Clooney #dvojičky

+ Dnes budete mať dosť energie na všetko, nemáte sa čoho obávať.
Nezaoberajte sa prácou ľudí okolo vás, riešte...

+ Odložte telefón a všetky obrazovky, nechajte svoje oči aj oddychovať.
Pri práci sa sústreďte na úlohy, ostatné...