Goldie Hawn: Bolo mi fajn, keď som nemusela chodiť do práce

Skvelá komédia Klub odložených žien vznikla v roku 1996. Trojicu hlavných predstaviteliek si zahrali herečky Bette Midler, Goldie Hawn a Diane Keaton.

17.06.2017 00:00
Amy Schumer Foto: ,
Goldie Hawn (vľavo) a Amy Schumer na premiére komédie Dámska jazda v Los Angeles.

Film o pomste opustených manželiek si diváci zamilovali. A v dobe nakrúcania pokračovaní úspešných snímok sa fanúšikovia pýtajú: bude pokračovanie?

Goldie Hawn (71) pre agentúru spot on news povedala: „Pokračovanie so mnou, Bette Midlera Diane Keaton nebude. Spoločnosť Netflix kúpila scenár pokračovania, ale pravdu povediac, nebol veľmi dobrý. A ak nie je možné produkovať film, ktorý bude zábavnejší ako prvý diel, mal by dať človek od toho ruky preč,“ povedala Goldie Hawn.

Aktuálne je v kinách komédia Dámska jazda, v ktorom si herečka zahrala po niekoľkoročnej odmlke. Jej filmovou dcérou je komička Amy Schumer. „Som z nej nadšená. Vždy ma dokázala rozosmiať,“ povedala o nakrúcaní snímky. Ako Hawn dodala, štúdio dostalo zabrať, než ju k spolupráci prehovorilo. „Pravdu povediac, bola som celkom spokojná, keď som sa nemusela každý deň náhliť do práce. Ale štúdio si dalo na mojom prehováraní záležať, napokon som súhlasila.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #dámska jazda #Goldie Hawn

+ Nezúfajte, pár dní si poležte a bude vám lepšie.
Nepúšťajte sa dnes do hazardných hier, istotne by ste...

+ Začnite sa stravovať zdravšie, okamžite uvidíte výsledky.
Nepresadzujte si za každých okolností svoju pravdu,...