Neverný? Milenec Heidi Klumovej vysvetľoval, koho to bozkával

26.06.2017 00:00
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum a jej...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum a jej partner Vito Schnabel. Autor: ,

Bulvár číha všade. A vypátral aj partnera modelky a televíznej osobnosti Heidi Klumovej. Akurát s inou ženou.

Na záberoch, ktoré zverejnil britský Daily Mail, je 30-ročný predajca umenia Vito Schnabel zachytený v automobile bozkávajúc neznámu ženu. Malo sa tak stať v skorých ranných hodinách v piatok. Médiá okamžite začali pátrať po tom, či Vito už netvorí pár s nemeckou rodáčkou. Dvojica sa totiž len nedávno objavila spolu na romantickej dovolenke.

Magazín People získal od Schnabela vyjadrenie k celej situácii. Podľa Schnabela išlo o nevinnú situáciu. „Závery, ktoré boli vyvodené z danej fotografie, sú dezinterpretáciou úplne nevinnej situácie. Nejde o nič viac ako o to, že som sa jednoducho lúčil s dobrou rodinnou priateľkou. Každý sme potom šli vlastnou cestou,“ uviedol tridsiatnik pre médiá.

S Klumovou tvorí Schnabel pár od roku 2014, pričom dvojica zatiaľ nemá spoločného potomka. Blondínka, ktorú preslávil modeling, ale postupne sa presunula na obrazovky ako mentorka, poradkyňa či autorka vlastných programov, má štyri vlastné ratolesti. Tri z nich pochádzajú z jej manželstva so spevákom Sealom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bozk #nevera #Heidi Klum #Vito Schnabel #vysvetlenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...