Tínedžeri útočia na Susan Boyleovú! Je to hrôza, tvrdia jej susedia

27.06.2017 00:00
Speváčka Susan Boyle.
Speváčka Susan Boyle. Autor: ,

Skutočne nepríjemným incidentom v poslednom čase čelila víťazka súťaže Británia má talent - speváčka Susan Boyle. Ako píše denník Daily Mirror, viackrát na ňu zaútočili skupinky tínedžerov.

Médium sa odvoláva na očitých svedkov, ktorí údajne viackrát videli, ako sa skupinka zlomyseľných mladých ľudí, prevažne chlapcov, vysmieva Boyleovej v jej rodnom meste West Lothian v Škótsku.

Jedným z útokov údajne bolo, že chlapci hádzali kamene a kričali vulgárne výrazy za autobusom, do ktorého Boyle nastúpila. Neskôr sa vraj tiež stalo, že speváčka kráčala po ulici a skupinka sa vybrala za ňou. Jeden z chlapcov mal zapáliť papier a hodiť ho priamo do tváre 56-ročnej Boyleovej.

Problém v prípade známej hviezdy je ten, že trpí Aspergerovým syndrómom, čo je istá porucha formy autizmu. Nie je preto vždy schopná adekvátne reagovať, alebo sa brániť. Často sa uzavrie do seba a mlčky len čelí tomu, čo sa okolo nej deje.

Hoci susedia údajne bránia zrelú dámu, keď sa ocitnú v situácii, tiež majú zo skupinky tínedžerov strach. Daily Mirror tvrdí, že speváčkin agent už k spomenutým incidentom privolal políciu a požiadal o zvýšenie ochrany svojej klientky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #útok #konflikt #Susan Boyle #tínedžeri
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku