Jessica Biel prezradila, ako udržiava manželstvo s Timberlakom

14.07.2017 08:30
Justin Timberlake a Jessica Biel
Manželský pár Justin Timberlake a Jessica Biel na archívnom zábere. Autor: ,

Nie je ľahké udržať funkčné manželstvo v Hollywoode. Herečka Jessica Biel, ktorá je vydatá za speváka a herca Justina Timberlaka, má však recept.

V rozhovore pre magazín Marie Claire, ktorý jej prisúdil augustové vydanie, prezradila sexi hviezda, že dôležité je, aby manželia mali rovnaké hodnoty. „Veríme v lojalitu a čestnosť. Obaja sa radi zabávame. Na veľa veciach sa bavíme spoločne, máme spoločné záujmy. A v biznise sme tiež podobní. Obaja si ceníme vlastnú kariéru a dokážeme byť trošku sebeckí,“ vymenovala Biel.

Podľa hollywoodskej krásky, ktorá kariéru štartovala ako tínedžerka v seriáli V siedmom nebi, je vraj veľmi dôležité nájsť partnera, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty ako by. „Ak sa taký nájde je to ako zásah do čierneho,“ komentovala v interview.

Tridsaťtriročná herečka sa zároveň priznala, že pohľad na hereckú kariéru sa u nej predsa len zmenil v rámci jedného životného zlomu. Konkrétne narodenia dieťaťa. „Nie som typ človeka, ktorý by nariekal, že celý jeho život sa zmenil kvôli môjmu dieťaťu. Ale pravda je, že sa zmenil. Je to skrátka tak,“ doplnila Jessica Biel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#recept #manželstvo #Justin Timberlake #Jessica Biel #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepopierajte svoj strach, ak potrebujete vycestovať lietadlo vynechajte.
Ak ste nič neurobili nemáte dôvod...

+ Netrápte sa nad vecami, ktoré sa stali v minulosti.
V práci sa správajte slušne za každých okolností,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk