Láska s pochybami? Lopez vraj najala detektíva na nového milenca

14.07.2017 09:50

Vyzerajú ako idylický párik, ale vraj nie je všetko ani zďaleka také ideálne, ako sa zdá. O dvojici Jennifer Lopez a Alex Rodriguez to napísal magazín US Weekly.

Speváčka a herečka Jennifer Lopez a jej partner...
Speváčka a herečka Jennifer Lopez a jej partner Alex Rodriguez. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Jeho redaktori sa odvolávajú na zdroj zo speváčkinho okolia, podľa ktorého si vraj pred časom latino diva najala súkromného detektíva, aby kontroloval jej milenca. Dôvodom mali byť bulvárne špekulácie o tom, že sa Rodriguez tajne začal stretávať so svojou niekdajšou údajnou milenkou Lauren Hunterovou.

„Prišiel jej na to a veľmi sa kvôli tomu pohádali,“ uviedol informátor pre časopis. „Ale prekonali to, snažia sa zapracovať na tom, aby sa medzi nimi prehĺbila dôvera,“ pokračoval zdroj.

Speváčka Jennifer Lopez, ktorá bola v minulosti trikrát vydatá, sa s Rodriguezom stretáva zhruba štyri mesiace. „Je do neho naozaj zamilovaná. Aj preto sa snaží veci mať pod kontrolou a dúfa, že všetko pôjde presne podľa jej predstáv,“ píše US Weekly s odvolaním sa na informátora. Nie je však jasné ani to, či sa Rodriguez naozaj stretával s milenkou, alebo či všetky tieto informácie sú pravdivé.

V oficiálnych vyjadreniach nemá Lopez pre svojho partnera iné ako láskyplné a obdivné slová. „Je to starostlivý, roztomilý človek. Schopný a zodpovedný a presne taký aký by mal muž byť. Momentálne sa cítim naozaj šťastná,“ uviedla Lopez v relácii Extra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pochybnosť #nevera #láska #Jennifer Lopez #detektív #Alex Rodríguez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk