Spadli do pavučiny lásky! Hviezdy Spider-Mana údajne tvoria pár

14.07.2017 14:51

Zdá sa, že práca spojila ďalších hviezdnych kolegov. Herci Zendaya a Tom Holland, ktorí sa objavujú v novinke Spider-Man: Návrat domov, tvoria údajne pár.

Herecká dvojica Tom Holland a Zendaya...
Herecká dvojica Tom Holland a Zendaya predstavili film Spider-Man: Home coming v Barcelone. Autor: SITA/AP, Manu Fernandez

Píše o tom magazín People, ktorý sa odvoláva na overené zdroje. „Začali sa vídať počas filmovania Spider-Mana,“ hovorí zdroj. „Boli obzvlášť obozretní a dávali si pozor na to, aby všetko udržali mimo zrakov verejnosti aj okolia. Ale boli spolu napríklad aj na dovolenke a užívali si veci, aké si zvyknú užívať bežné páry,“ pokračuje v materiáli na stránkach magazínu informátor.

Dvojicu údajne okrem náklonnosti spojil aj zmysel pre humor a spoločné záujmy. Dokážu sa vraj veľa rozprávať o veciach, ktoré ich zaujímajú a neobchádzajú ani komplikovanejšie témy – napriek tomu, že sú obaja pomerne mladí.

Zástupcovia oboch hviezd nového filmu o pavúčom mužovi však zatiaľ nič oficiálne nepotvrdili. Ak by Zendaya a Holland pár tvorili, nebolo by to vlastne v pavúčom „univerze“ nič výnimočné. Aj v minulosti sa hlavní hrdinovia z filmových spracovaní slávneho komiksu začali spolu stretávať aj v súkromí. Platí to pre herca Adrewa Garfielda a jeho expriateľku Emmu Stoneovú, ale aj pre Tobeyho Maguiera a Kirsten Dunsteovú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zendaya #Tom Holland #Spider-Man #pár #dvojica
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na desiatu si dajte radšej namiesto bagety jablko, dodá vám energiu.
Nepúšťajte sa dnes do riskantných...

+ Zamakajte na sebe, začnite chodiť cvičiť, vaše telo bude v lepšej kondícií.
Dôvera je dôležitá aj v práci,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk