Pariškovej Vianoce bez milenca? Moderátorka bude s rodinou

Moderátorka Aneta Dočekalová-Parišková sa vianočné sviatky rozhodne nechystá prežiť v niektorej exotickej krajine.

22.12.2010 05:40
Aneta Parišková Foto:
Moderátorka Aneta Parišková.

„Žiadne zahraničie a exotika! Vianoce sú o tom, aby bola rodina pokope, o tom je ich čaro, to je pre mňa dôležité, aby sme boli všetci spolu,“ povedala Dočekalová-Parišková.

Matka dvaapolročného chlapčeka Daniela kupovala vianočné darčeky na poslednú chvíľu. „Bude očarený stromčekom, ako sa bude trblietať, ale ocení samozrejme hračky a aj oblečenie, on je parádnik, rád sa pozrie aj do zrkadla, keď má niečo nové na seba,“ prezradila spokojná s tým, že jej synček už bude Vianoce vnímať viac ako minulý rok.

Moderátorka úspešnej televíznej šou Farmár hľadá ženu nepopiera, že „ľúbi jesť“ a cez vianočné sviatky si dopraje všetky delikatesy a nebude brať ohľad na kalórie. „Máme kapustnicu, vždy máme bobaľky – makové opekance, máme oblátky s medom, zemiakový šalát s kaprom, ale čo mám ja rada, to je česká špecialita, ktorú som začala piecť a veľmi mi chutí,“ predstavila Dočekalová-Parišková svoju obľúbenú vianočku, ktorú pečie spolu s medovníčkami. Ako ďalej potvrdila, neoddeliteľnou súčasťou jej Štedrého večera sú aj koledy.

„My si spievame ako rodina, máme katolícky spevník v ruke a naozaj si spievame klasické koledy. Z populárnych vianočných pesničiek mám rada Tublatanku – Poďme bratia do Betléma.“

O tom, či Vianoce strávi s Pariškovou aj jej nový priateľ, Kanaďan Mark, však plavovlasá tvár televízie JOJ nehovorila.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba

+ Nepite presladené nápoje, škodí to vášmu telu a zdraviu.
Nebuďte naivný, nie každý v pracovnej oblasti vám chce...

+ Zahoďte nezdravé potraviny a ochutnajte zeleninu, prospeje vám omnoho viac.
Neodkladajte dôležité stretnutie aj...