Meghan Markle otvorene o princovi Harrym: Milujeme sa!

06.09.2017 08:30
Herečka Meghan Markle na archívnom zábere.
Herečka Meghan Markle na archívnom zábere. Autor: ,

O súkromí nehovorí takmer vôbec. Aj preto je rozhovor s herečkou Meghan Markleovou, ktorý poskytla magazínu Vanity Fair, výnimočný. Rozpráva o láske s princom Harrym.

Kanadská herečka, ktorá už vyše roka randí s britským šľachticom, potvrdila, že obom záleží na tom, aby sa ich súkromie neprepieralo na verejnosti. „Tajne sme sa stretávali asi polroka predtým, než sa tie správy dostali na verejnosť,“ prezradila Markle.

Celý čas vraj normálne pracovala a jediné, čo sa po tom zmenilo, bolo vnímanie jej osoby okolím. „Ja sama som sa určite nezmenila. Som stále rovnaká osoba, nikdy sa nebudem definovať na základe vzťahu, v ktorom som,“ vysvetlila hviezda seriálu Suits.

Na otázku, prečo sa s Harrym snažia udržiavať všetko starostlivo v tajnosti, uviedla celkom jasne, že sa cíti byť zamilovaná a chce si tieto chvíle užívať sama. „Dúfam, že ľudia pochopia, že toto je náš čas. Sme pár, sme zamilovaní. Ale tieto chvíle patria nám. Sú súčasťou toho, čo teraz vnímame ako špeciálne. Pretože sú len naše,“ dodala 36-ročná kráska Meghan Markle, ktorá je od princa Harryho mladšia o štyri roky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #Vanity Fair #princ Harry #Meghan Markle #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

+ Prestaňte jesť v rýchlych občerstveniach, radšej si niečo doma navarte.
Zdokonaľte sa v jazyku, ku svojej...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk