Katie Holmes uvoľnila emócie! V hľadisku plnom ľudí

09.09.2017 10:30

Tenis je zrejme jej obľúbeným športom. Slávna herečka sa nechala strhnúť počas povzbudzovania Venus Williamsovej.

Tenisové US Open prilákalo do hľadiska aj slávnu herečku, ktorá si prišla pozrieť newyorský zápas medzi Venus Williamsovou a Sloane Stephensovou. Nadšenie na tvári 38-ročnej hviezdy bolo značné, hoci po jej boku sedela „len“ kamarátka.

Katie Holmes (vpravo) sleduje s kamarátkou...
Katie Holmes (vpravo) sleduje s kamarátkou zápas medzi Venus Williamsovou a Sloane Stephensovou počas US Open. Autor: SITA/AP, Adam Hunger

Iba pred pár dňami totiž vyšlo po štyroch rokoch dohadov a špekulácií najavo, že niekdajšia manželka Toma Cruisea je šťastná po boku oscarového herca Jamieho Foxxa. Zzačiatkom týždňa sa podarilo "nachytať, slávnu dvojicu na rande – kedy sa ruka v ruke prechádzali po pláži v Malibu.

Na spomínaný tenisový zápas však mama 11-ročnej Suri v doprovode Foxxa neprišla. Napriek tomu priam žiarila a pri podporovaní Venus Williamsovej sa nechala uniesť emóciami priamo v hľadisku pred ostatnými divákmi, na čo u Holmesovej zvyknutí nie sme.

Stále dievčensky pôsobiaca Katie zvolila šedé sako, pod ktorým jej svietila modrá džínsová košeľa – tá kontrastovala s jej tmavými rozpustenými vlasmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#US Open #Katie Holmes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

+ Prestaňte jesť v rýchlych občerstveniach, radšej si niečo doma navarte.
Zdokonaľte sa v jazyku, ku svojej...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk