Konečne zmena! Takto veru Jitku Čvančarovú často nevidieť

19.09.2017 10:00

Seriálová hviezda sa ukázala na krste známej českej autorky. A prekapila.

Jitka Čvančarová patrí medzi najobsadzovanejšie české herečky a jej sexepíl je nepopierateľný. Nielen na televíznej obrazovke, ale aj na spoločenských akciách.

Jitka Čvančarová  počas pražského krstu diára...
Jitka Čvančarová počas pražského krstu diára Báry Nesvadbovej. Autor: Profimedia

K jej obľúbeným kúskom zväčša patria šaty s maxi výstrihom, ktoré už zdiaľky priťahujú pohľady. A nie vždy jej postave lichotia. Na krste diára spisovateľky Báry Nesvadbovej sa však tmavovlasá herečka predviedla vo viditeľne inom štýle, než sme pri nej zvyknutí.

Šaty s jemným lodičkovým výstrihom tmavomodrej farby lichotili jej bledej pokožke aj hustej tmavej hrive, ktorá jej voľne padala poniže pliec. Decentné líčenie podčiarklo herečkine pekné črty tváre, tmavé oči priam žiarili.

Herečka Jitka Čvančarová ako učiteľka Lída...
Herečka Jitka Čvančarová ako učiteľka Lída Klasnová (v popredí) a herec Miroslav Donutil (vpravo) ako doktor Martin Elinger v seriáli Doktor Martin. Autor: Česká televize

39-ročnú herečku slovenskí diváci poznajú najmä vďaka seriálu Doktor Martin, kde si zahrala po boku Miroslava Donutila. Aktuálne ju možno vidieť aj v seriáli televízie Prima, kapitán Exner, ktorý na Slovensku uvádza Prima Plus.

Jitka Čvančarová s partnerom, Petrom Čadkom,...
Jitka Čvančarová s partnerom, Petrom Čadkom, prichádzajú na úvodný ceremoniál MFF Karlove Vary. Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jitka Čvančarová #Bára Nesvadbová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše zdravie ovplyvňujete len vy sami, preto sa začnite o seba viac starať.
Začnite premýšľať ekonomicky,...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...