Gregorová vyrazila milenca! On zverejnil intímne fotky a pikantné odkazy

20.09.2017 11:02
Hana Gregorová a jej partner Ondřej Koptík
Herečka Hana Gregorová a jej partner Ondřej Koptík na Česko-slovenskom plese. Autor:

Na niečo podobné sme zväčša zvyknuté pri celebrit(k)ách zo zahraničia, ale neférový boj a pranie špinavej bielizne na verejnosti sa zjavne nevyhýba ani tým domácim. Vie už o tom aj Hana Gregorová.

Slovenská herečka, ktorá dlhé roky žije v Prahe, momentálne čelí odkazom a určite nie najpríjemnejším odhaleniam zo súkromia. Ich autorom je jej bývalý priateľ, o vyše tridsať rokov mladší Ondřej Koptík.

Toho pred pár dňami Gregorová poslala k vode, no to, čo nasledovala, asi nečakala ani ona sama. Koptík využil silu a možnosti sociálnych médií a práve na svojom profile zverejnil niekoľko odkazov, ktoré celkom očividne súvisia s jeho ex-milenkou. Začalo sa to zúfalými odkazmi, potom pikantnými opismi a pribudli k tomu aj fotografie s intímnym charakterom.

Na jednej napríklad vidieť Koptíka ako leží s Gregorovou v posteli. Hoci záber neodhaľuje žiadne intímne partie, je zjavne veľmi súkromný. Koptík ho navyše popísal anglickými slovami „after it“ (po tom), čo pravdepodobne naznačuje, že vznikol po milovaní. Jednotlivé odkazy sa medzitým zo sociálnej siete stratili a profil 31-ročného muža má obmedzený prístup.

Dôvodom rozchodu majú byť Koptíkove problémy s drogami. Podľa správ Blesk.cz policajný hovorca minulý týždeň potvrdil, že Koptík skončil pod vplyvom návykových látok v nemocnici, kde zničil sklenenú výplň na dverách. Následne ho mali hospitalizovať na psychiatrii. Zdroj z nemocnice, ktorý cituje český denník, tvrdí, že Koptík bol pod vplyvom pervitínu, no také niečo sa oficiálne nepotvrdilo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozchod #kauza #problém #facebook #Hana Gregorová #odkaz #Ondřej Koptík
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...