Mánia, depresia, zmeny nálad, Demi Lovato s nimi bojuje roky

10.10.2017 08:40
Speváčka Demi Lovato.
Speváčka Demi Lovato. Autor: ,

Niektorí ľudia sa za psychické problémy hanbia, ale speváčka Demi Lovato sa snaží obrátiť ich v prospech. Svoj aj iných.

V rozhovore pre magazín Rolling Stone sa hviezda vyjadrila na margo diagnostikovanej bipolárnej poruchy, ktorou trpí a o ktorej hovorí veľmi otvorene. „Nie som z toho nešťastná. Ak sa to dá nejako pomenovať, som skôr hrdá na to, že som bipolárna a dokážem o tom hovoriť,“ uviedla v interview.

„Bipolarita je problém v našej mysli. Musím sa vyrovnať so zmenami nálady, s epizódami manického správania, ale aj fázami bipolárnej depresie. Ale používam môj hlas, aby som pomohla iným a som hrdá na to, že som toho schopná,“ vyjadrila sa 25-ročná speváčka.

V minulosti absolvovala niekoľko odvykačiek – dôvodom bolo okrem psychických problémov aj užívanie drog či pitie alkoholu. Tento rok sa Lovato hrdo vyznala fanúšikom, že je čistá už päť rokov. Áno, väčšinu svojej návykovej fázy prežila ešte pred dovŕšením dvadsiatky.

Dôvodom nepochybne bol aj veľký stres a nápor v živote detskej hviezdičky, ktorou Lovato kedysi bola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#problém #rozhovor #Demi Lovato #psychika #bipolárna afektívna porucha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Žalúdok máte ako na hojdačke, zachovajte pokoj nejde o chorobu.
Nájdete na svojom účte bohatú odmenu od...

+ Pripravte na cestu potrebné lieky, ktoré by ste mohli na dovolenke potrebovať.
Prečítajte všetky...