Švédsky princ a jeho princezná ako z plagátu! Ukázali rozkošných synov

10.10.2017 00:00

Švédsky princ Carl Philip a jeho manželka, princezná Sofia, sa pochválili novými zábermi ich rodinky. Dokonalí, čo poviete?

Koncom augusta prišlo na svet ďalšie švédske bábätko s modrou krvou. Princ Carl Philip a jeho manželka, princezná Sofia, privítali na svete druhého syna, ktorého pomenovali Gabriel. Ich straší syn Alexander, ktorý sa narodil v júni 2016, tak dostal bračeka.

Princ Carl Philip s manželkou, princeznou...
Princ Carl Philip s manželkou, princeznou Sofiou a ich dvoma synmi - menším Gabrielom a starším Alexandrom. Autor: Kungahuset

Švédsky kráľovský dvor sa u svojich poddaných teší veľkej obľube a tak sa členovia rodiny o svoje šťastie delia aj so švédskym ľudom. Na oficiálnej stránke paláca zverejňujú zábery svojich potomkov. A tak sa mladí rodičia pochválili novými zábermi, ktoré sa okmažite stretli s pozitívnym ohlasom. Krásna Sofia, niekdajšia modelka, na jednej z nich drží na rukách staršieho syna Alexandra, zatiaľ, čo najmladší člen švédskej kráľovskej rodiny leží v náručí otca, sympatického Carla Philipa. Na druhej fotografii už rodičia pózujú len s malým Gabrielom, ktorý má na sebe šedý svetrík.

Princ Carl Philip a jeho manželka, princezná...
Princ Carl Philip a jeho manželka, princezná Sofia, spolu s ich mladším synom Gabrielom. Autor: Kungahuset

Sympatický Carl Philip sa s o päť rokov mladšou Sofiou Kristinou Hellqvistovou, ktorá sa živila ako modelka a účinkovala aj v reality show švédskej televízie TV4, zoznámil v roku 2010. O štyri roky neskôr dvojica potvrdila zasnúbenie. Zosobášili sa v júni 2015. Sofii po svadbe udelili titul princezná a tiež vojvodkyňa z Värmlandu. Ich prvý potomok, princ Alexander prišiel na svet 19. apríla 2016 a je piaty v poradí nástupníctva na švédsky kráľovský trón.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Švédsko #Sofia #Carl Philip
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes alkoholickým nápojom.
Keď chcete uspieť, začnite sa viac snažiť, potrebujete výsledky.

+ Neberte lieky na spanie, môžu sa vám stať návykovými.
Zlepšujte kvalitu svojej práce školeniami, priučte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk