Superman by sa s ňou nenadrel! Teri Hatcher je ľahká ako pierko

11.10.2017 15:36

Pred rokmi lietala v náručí Supermana ako Lois Lane. Po päťdesiatke je Teri Hatcher ešte štíhlejšia než v čase slávneho seriálu.

Herečka Teri Hatcher (52) sa nijako netají posadnutosťou cvičením. V uliciach Los Angeles ju nielen fotografi, ale aj turisti môžu často vidieť v športovom oblečení, ako mieri do telocvične alebo sa venuje behu vonku. A pohľady zvedavcov ju nijako nerušia.

Teri Hatcher v športovom oblečení v uliciach...
Teri Hatcher v športovom oblečení v uliciach Los Angeles. Autor: Profimedia

Usmiatu hviezdu Zúfalých manželiek (2004 – 2012) či seriálu Lois & Clark: Nové dobrodružstvá Supermana (1993 – 1997) bolo tento týždeň opäť vidieť v športovom outfite. Mama 20-ročnej dcéry Emerson Tenney mala na sebe čierne športové legíny a modré tielko. Tvár jej zakrývali slnečné okuliare, ale nespoznaná rozhodne nezostala. Na fotografov sa dokonca usmievala.

Herečka ukázala v legínach štíhle nohy – ak by ju Superman zobral priamo na ulici do náručia, veľa práce by s ňou veru nemal. Útla tmavovláska si svoju postavičku viditeľne stráži a je štíhlejšia ako v rokoch spomínaného seriálu.

Teri Hatcher a Dean Cain si zahrali v seriáli o...
Teri Hatcher a Dean Cain si zahrali v seriáli o Supermanovi v rokoch 1993 - 1997. Autor: ABC

Niekdajšia predstaviteľka neohrozenej seriálovej novinárky Lois Laneovej a Supermanovej lásky si zahrala aktuálne aj v seriáli Supergirl, v ktorom sa objavila v zápornej postave.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Teri Hatcher #šport #postava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na návykové látky, nemyslite si, že ak to vyskúšate, tým to aj skončí.
Ak viete, že máte pravdu,...

+ S cvičením a zdravou životosprávou začnite najskôr pomaly a zľahka.
Nemíňajte príliš veľa peňazí na letné...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk