Znova spolu? Fešáka Chrisa Evansa načapali na večeri s bývalkou

19.10.2017 07:45
Chris Evans
Herec Chris Evans na zábere z uvedenia filmu Kapitán Amerika: Občianska vojna. Autor: ,

Herec Chris Evans patrí pravdepodobne medzi najžiadanejších slobodných mužov Hollywoodu. Alebo lepšie povedané, patril. Zdá sa, že opäť nie je single.

Ako píše americký magazín US Weekly s odvolaním sa na spoľahlivý zdroj, Evansa videli v dámskej spoločnosti pred pár dňami na večeri v Atlante. Nejde pritom o žiadnu novú potenciálnu lásku, ale Evansovu poslednú priateľku – herečku a komičku Jenny Slateovú.

Jenny Slate  na odovzdávani ocenení Golden...
Jenny Slate na odovzdávani ocenení Golden Heart Awards v New Yorku. Autor: SITA, Evan Agostini

Dvojica tvorila pár bezmála rok, no vo februári sa namiesto cesty k oltáru ich chodníčky rozišli. Asi nie nadlho. „Smiali sa a vtipkovali. Niekoľkokrát sa nahol a pohladkal ju po ramene. Vyzerali ako normálny pár na rande,“ uviedol zdroj, ktorého cituje americký týždenník.

Tridsaťšesťročný Evans a o rok mladšia Slate sa vraj hneď na druhý deň spolu objavili na ďalšej večeri, kde sa ku nim pripojil aj herec Robert Downey Jr. s manželkou Susan.

Ako uvádza US Weekly s odvolaním sa na Marie Claire, herečka Slate tesne po rozchode opísala vzťah s Evanom „ako veľmi vzácny“. Podľa jeho zástupcov je možné, že vrúcne city medzi nimi sa opäť prebudili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rande #Chris Evans #večera #spolu #Jenny Slate
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku