Nikdy som nerebelovala proti rodičom, vraví Kate Hudson

21.10.2017 00:00
Kate Hudson
Herečka Kate Hudson predviedla svoj krátky účes a roztomilú kombináciu nohavíc a prúžkovaného topu. Autor: ,

Snívala o celkom inej kariére. Herečka Kate Hudson v rozhovore pre magazín The Edit prezradila, že sa túžila stať speváčkou.

„Vždy som si myslela, že mojou cestou bude hudba. Popový svet. Ale jediné, čo sa mi podarilo, bolo spievanie v školskom muzikáli,“ uviedla v rozhovore 38-ročná herečka. Pred pár mesiacmi prekvapila verejnosť tým, že si nechala ostrihať svoje plavé vlasy takmer naholo. Dôvodom bola práca na novom filmovom projekte.

Takáto zmena môže niekomu pripomínať rebelstvo a Hudson dostala otázku aj na túto tému. Ako však uviedla, keď bola tínedžerka nikdy nerebelovala proti svojim slávnym rodičom – herečke Goldie Hawnovej a otčimovi Kurtovi Russellovi. „Neprišla som domov s tetovaním alebo piercingom. Vždy som bola zodpovedný šofér. Proti rodičom som naozaj nerebelovala. Túžila som po tom, aby ma uznávali,“ vysvetlila pre The Edit.

Doplnila tiež, že rozhodne nepatrila medzi „najkúlovejšie“ osoby v triede. „Na párty som vôbec nechodila a cez víkendy som sedela doma. Žiadni kamoši, robila som veľké h..o,“ zavtipkovala si herečka, ktorá je dnes mamou dvoch synov.

Herečka Kate Hudson
		predviedla svoj krátky
		účes...
Herečka Laura
		Dern.
+8Herečka Tracee Ellis
		Ross predviedla
		poriadne...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kariéra #Kate Hudson #rozhovor #rodičia #detstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...