Návrat k bývalému?! Selenu Gomezovú načapali fotografi s Bieberom

25.10.2017 12:45

Žeby sa v Hollywoode schyľovalo k veľkému návratu a jednému zlomenému srdcu? Paparazzovia zachytili speváčku Selenu Gomezovú s bývalým priateľom Justinom Bieberom. Ale čo ten súčasný?

Speváčka Selena Gomez v kreácii Jacquemus.
Speváčka Selena Gomez v kreácii Jacquemus. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Áno, pôvabná tmavovláska už niekoľko mesiacov randí s kanadským spevákom The Weekndom. Dvojicu často zachytili objektívy v intímnych momentoch, pri objatí či bozkoch na ulici. Bolo teda poriadnym prekvapením, keď sa počas uplynulého víkendu objavila speváčka v spoločnosti expriateľa, tiež Kanaďana Justina Biebera.

Dvojica sa spoločne priviezla do Gomezovej domu a tam strávila niekoľko hodín. Portál TMZ.com, ktorý priniesol exkluzívne zábery, tvrdí, že rovnako sa expartneri objavili spoločne už pár dní predtým.

Speváčka Demi Lovato si odniesla domov
		cenu...
Speváčka
		Selena Gomez v kreácii Jacquemus.
+10Herečka Elle Fanning
		prišla na InStyle Awards
		v...

Speváčka sa k svojmu súkromiu nevyjadruje, ale nemenovaný zdroj tvrdí, že napriek tomu, ako veci vyzerajú, nič sa nemení. „Selena a The Weeknd sú stále spolu a majú k sebe veľmi blízko. On dobre vedel, že sa má stretnúť s Justinom,“ citoval informátora portál TMZ.com. Speváčka a herečka sa objavila v pondelok večer na vyhlásení cien InStyle Awards. Tentoraz už bez pánskej spoločnosti, v príťažlivých minišatách Jacquemus.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Justin Bieber #Selena Gomez #paparazzovia #návrat
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sústreďte sa dnes len na seba a na svoje potreby, potrebujete to.
Zabudnite dnes na prácu a riešte...

+ Uvedomte si svoje možnosti a začnite na sebe pracovať.
Posúvajte sa neustále ďalej, ak niečo neviete,...