Kristína má rozprávkovú novinku! Pozrite sa, ako jej to pristane

Hudobná novinka slovenskej speváčky je o trápeniach prvej lásky.

07.11.2017 00:00
Kristína Foto:
Kristína počas nakrúcania klipu k skladbe Sympatie.
debata

Kristína naspievala titulnú skladbu k filmu "Tri želania“, ktorý sa do slovenských kín dostane 7. decembra. Nový česko-slovenský film je hravým a humorným príbeh o trápeniach prvej lásky a skutočných kúzlach.

"Skôr než sme začali tvoriť pesničku Sympatie, mala som možnosť film si pozrieť. Bola som veľmi príjemne prekvapená a nadšená predovšetkým z mladých hercov, ktorí to zahrali veľmi prirodzene a autenticky,“ vyznala sa Kristína Peláková.

Kristína počas nakrúcania klipu k skladbe...
Kristína počas nakrúcania klipu k skladbe...
+2Kristína počas nakrúcania klipu k skladbe...

Pieseň „Sympatie“ má na svedomí osvedčený autorský tím – text napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. K skladbe už vznikol aj videoklip, po dktorý sa podpísal režisér Roman Gregorička. V klipe možno vidieť sympatickú speváčku, ktorá sa pred kamerou zvŕta v niekoľkých šatách Jany Gavalcovej.

"Teším sa, že som hudobnou súčasťou tohto filmu, ktorý ma veľmi peknú myšlienku a ešte krajší odkaz pre ľudí. Verím, že aj táto rozprávka zaujme čestné miesto medzi klasickými rozprávkami, na ktoré sa najmä v období Vianoc všetci tešíme,“ dodala Kristína Peláková.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kristina #Tri želania