Winona Ryder: Spolužiačka ma dokopala, po rokoch si pýtala autogram

11.11.2017 00:00
Winona Ryder
Winona Ryder na premiére druhej série "Stranger Things" v Los Angeles. Autor: ,

Slávna herečka bola v školských rokoch terčom spolužiačok, ktoré ju šikanovali.

Žiarivá hviezda deväťdesiatch rokov, ktorá aktuálne hrá v sledovanom seriáli Stranger Things, opísala v biografii Winona Ryder: The Biography, ktorú napísal Nigel Goodall, svoje školské roky. Ako si zaspomínala, ani zďaleka neboli prechádzkou ružovou záhradou. V škole ju spolužiačky nielen šikanovali, ale aj bili.

46-ročná tmavovláska uviedla, že tŕňom v oku dievčat bola najmä preto, že nosila chlapčenské oblečenie, dokonca istý čas chodila vo vojenskej uniforme. „Kričali na mňa, že som lesba. Keď som išla na toalety, zakričali na mňa nadávku, sotili ma a ja som si udrela hlavu o skrinku. Spadla som a oni do mňa začali kopať. Skončila som s niekoľkými stehmi,“ opísala v knihe. Incident v škole vyriešili tým, že nevylúčili útočníčky, ale ju.

Po rokoch ju istá žena oslovila v kaviarni s vetou: „Winona, môžeš mi dať autogram.“ Bola to jedna z útočníčok zo školy. Herečka odpovedala: „Ty si ma pamätáš? Pamätáš si, ako si v siedmej triede dobila jedno dievča? To som bola ja.“ A s nadávkou ju poslala, kade ľahšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Winona Ryder #šikana
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

+ Pravidelné, nočné vyjedanie chladničky sa čoskoro odzrkadlí na vašom tele.
Rozhodnete sa pre plánovanú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk