Rita Ora prekvapila, má 26 a zmrazené vajíčka. Chcem veľkú rodinu!

24.11.2017 09:00
Britská speváčka Rita Ora predvádzala intímny...
Britská speváčka Rita Ora na zábere spred pár týždňov. Autor: ,

Hoci jej nabitý profesionálny život tomu nenasvedčuje, speváčka Rita Ora je veľmi rodinne založená a myslí na potomstvo. Vraj už od dvadsiatky.

V televíznom rozhovore sa kosovská rodáčka, ktorá vyrastala vo Veľkej Británii, priznala, že na deti myslela už od dvadsiatky. „Čoskoro budem mať 27 a jasné, že nad rodinou rozmýšľam. Už pár rokov,“ uviedla Ora.

Priznala sa tiež, že si práve pre túžby po veľkej rodine nechala ešte v mladšom veku zmraziť vajíčka. „Môj doktor sa ma raz opýtala, či by som nepodstúpila práve tento krok. Možno je to konfrontačná otázka, ale je to náš rodinný doktor, chodila som k nemu roky a on mi povedal: 'Teraz ste zdravá a bude skvelé, ak sa poistíte, aby ste sa potom nemuseli stresovať.“ Tak som to spravila," prezradila speváčka.

Dodala, že možno si niektorí ľudia budú myslieť, že to je priskoro a že to je zbytočné rozhodnutie. „Ale ja som si chcela byť skutočne istá, že všetko bude v poriadku,“ doplnila.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rodina #Rita Ora #plodnosť #zmrazenie #vajíčka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýba vám dostatočné množstvo spánku, naučte sa zaspávať osamote.
Šetrite na nové bývanie, po ktorom...

+ Dávajte mimoriadny pozor na poľadovicu, mohli by ste prísť k úrazom.
Dostanete pokutu za neprimeranú...