Dvojnásobnej mame Lucke Vondráčkovej to vyšlo! Pozrite sa, aká je kočka

25.11.2017 00:00

Herečka a speváčka Lucka Vondráčková je aktuálne v Čechách. A spoločenskému životu sa nevyhýba.

37-ročná česká hviezda sa ukázala na krste knihy pre deti s názvom Kryštofovy nebetyčné maléry spisovateľky Markéty Zahradníkovej, ktorý sa konal v Prahe.

Lucka Vondráčková (vľavo) a spisovateľka...
Lucka Vondráčková (vľavo) a spisovateľka Markéta Zahradníková počas krstu Kryštofovy nebetyčné maléry. Autor: Profimedia

Dvojnásobná mamina prišla do spoločnosti v džínsoch a úzkom čiernom saku, prekvapil však jej výrazný rúž na perách. Ostročervenú farbu rúžu herečka nevolí často, práve vďaka nemu a vlasom vypnutým dohora však pôsobila veľmi sviežo.

Manželka hokejistu Tomáša Plekanca, s ktorým žije v kanadskom Montreale, si záujem médií vychutnávala aj počas leta. Do Čiech ju pritiahli pracovné povinnosti. Postavila sa pred kamery v seriáli televízie Prima Kapitán Exner, v ktorom si zahrala po boku niekdajšieho partnera, Michala Dlouhého, archeologičku Evu Hodačovú. Počas leta navyše pokrstila aj knižnú novinku s názvom Zpěvník, ktorý obsahoval vyše stovku jej pesničiek aj s notami a textami, zároveň fotografie z Vondráčkovej rodinného albumu.

Lucka Vondráčková v seriáli Kapitán Exner.
Lucka Vondráčková v seriáli Kapitán Exner. Autor: Prima

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Praha #Lucie Vondráčková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku