Penny z Teórie veľkého tresku v zajatí sĺz! A skoro zabudla povedať áno

01.12.2017 15:30
Herečka Kaley Cuoco.
Herečka Kaley Cuoco. Autor: ,

Americká herečka Kaley Cuoco sa zasnúbila so svojím priateľom Karlom Cookom.

Profesionálny jazdec na koni požiadal rodáčku z kalifornského Camarilla o ruku vo štvrtok, v deň jej 32. narodenín. O radostnú správu sa neskôr podelil na službe Instagram, kde zverejnil video, v ktorom jeho snúbenica plače od dojatia. „Sme zasnúbení,“ hovorí herečka a rukami si zakrýva tvár, pričom jej možno na prstenníku ľavej ruky vidieť diamantový zásnubný prsteň.

Cuoco začala s Cookom randiť na jar v roku 2016, pár mesiacov po tom, ako sa rozišla s manželom Ryanom Sweetingom. Za tenistu sa vydala 31. decembra 2013 a oficiálne sa s ním rozviedla vlani v máji.

Kaley Christine Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). Známa je však najmä ako Penny zo sitkomu Teória veľkého tresku, v ktorom účinkuje od roku 2007 a spolu s kolegami a kolegyňami si zaň vyslúžila šesť nominácií na Screen Actors Guild Awards v kategórii Najlepšie herecké obsadenie komediálneho seriálu. Od októbra 2014 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

#zásnuby #Kaley Cuoco
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...