Režisér Bryan Singer je vraj nespoľahlivý, film o kapele Queen nedokončí

06.12.2017 00:00
Bryan Singer
Režisér Bryan Singer. Autor:

Americký režisér Bryan Singer už nebude ďalej pracovať na životopisnej snímke Bohemian Rhapsody o anglickej kapele Queen.

Prostredníctvom stanoviska to oznámilo filmové štúdio Twentieth Century Fox. Podľa nemenovaného zdroja spravodajského portálu BBC filmára z projektu prepustili pre „nespoľahlivé správanie sa“.

Singer tvrdí, že ho prepustili počas choroby, pričom štúdio podľa jeho slov v tomto období nebolo „ochotné prispôsobiť sa“, a tak ukončilo ich pracovný vzťah. Filmár sa musel z nakrúcania uvoľniť pre chorobu jedného zo svojich rodičov, pričom sám ochorel. Magazín The Hollywood Reporter v pondelok informoval, že sa režisér údajne dostal do stretu s hlavnou hviezdou filmu Ramim Malekom, Singer to však neskôr poprel.

Minulý týždeň Twentieth Century Fox informovalo, že pre Singerovu „neočakávanú nedosiahnuteľnosť“ pozastavili nakrúcanie filmu. Predpokladá sa, že by sa film aj napriek pozastaveniu nakrúcania a Singerovmu prepusteniu mal dostať do kín v plánovanom termíne – 25. decembra 2018. Spomínaný Rami Malek stvárni zosnulého lídra Queen Freddieho Mercuryho. V rolách ďalších členov kapely sa predstavia Ben Hardy, Joe Mazzello a Gwilym Lee. Autorom aktuálnej verzie scenára je Anthony McCarten, pričom dvaja členovia Queen Brian May a Roger Taylor sa budú na snímke podieľať ako hudobní producenti. Singer sa na snímke podieľal aj ako producent.

Bryan Singer ako režisér debutoval v roku 1988 krátkome­trážnou snímkou Lion's Den, v ktorej si zahral napríklad Ethan Hawke. Známy je aj vďaka filmom Podozriví (1995), Superman sa vracia (2006), Valkýra (2008) alebo Jack, zabijak obrov (2013). Bol taktiež jedným z výkonných producentov seriálu Dr. House (2004 – 2012), pričom dve epizódy aj režíroval. Na konte má aj snímky X-Men (2000), X-Men 2 (2003), X-Men: Budúca minulosť (2014) a X-Men: Apokalypsa (2016).

#Queen #Bryan Singer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zo zimy budete mať vysušenú pokožku, používajte mastnejšie krémy.
Ak niečomu nerozumiete radšej sa...

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk