Fergie o závislosti od pervitínu: Halucinácie som mala denne!

08.12.2017 00:00
Fergie
Speváčka Fergie na archívnom zábere. Autor: ,

Závislosť od pervitínu je niečo, čo si v súvislosti so speváčkou Fergie mnohí ani nedokážu predstaviť. A predsa ju prekonala. V dávnej mladosti.

Dnes 42-ročná hviezda bola ešte pred slávou vo formácii Black Eyed Peas závislou od pervitínu a podľa jej vlastných slov si siahla na skutočné dno. „Trpela som chemicky vyvolanou psychózou a demenciou. Mala som halucinácie na dennej báze. Trvalo skoro rok, kým som naozaj dostala z tela všetky chemické látky a úplne sa zbavila vidín. Niekedy som iba sedela, pozerala sa do diaľky a videla tu včelu, tu zajaca,“ opísala v rozhovore pre iNews speváčka.

Ako priznala, trpela aj paranojou a bola presvedčená, že ju prenasleduje FBI, CIA aj celý tím SWAT. „Snažila som sa pred nimi skryť do kostola. Ale odtiaľ ma chceli vyhodiť, lebo som sa začala plaziť popri oltári. Mala som pocit, že tam je infračervená kamera, ktorej sa musím vyhnúť,“ zaspomínala si tiež Fergie.

Ako však dodala, dodnes vníma túto skúsenosť ako niečo, čo ju posilnilo a sformovalo. „Drogy boli pekelná zábava až do momentu, kým to už zábava nebola. Ale ďakujem za deň, keď sa mi to stalo. V tom sa zrodila moja sila, moja viera a nádej v niečo lepšie,“ dodala v rozhovore umelkyňa, ktorá pred pár mesiacmi vydala druhý sólový album Double Dutchess.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#závislosť #skúsenosť #pervitín #Fergie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk