Vojvodkyňa Kate nie je žiadna šedá myška! Za Meghan nezaostáva

08.12.2017 10:47

Hoci snúbenica princa Harryho, Meghan Markle, je tou ženou, ktorá aktuálne zaujíma Britániu o čosi viac, vojvodkyňa Kate dokáže stále na seba strhnúť pozornosť.

Kate očakáva narodenie tretieho potomka na jar. V predvianočnom období sa však nevyhýba množstvu podujatí. A nielen v Londýne. Spolu s manželom, princom Williamom, sa objavili v Manchesteri na podujatí s názvom „Children’s Global Media Summit“.

Princ William a vojvodkyňa Kate počas návštevy...
Princ William a vojvodkyňa Kate počas návštevy v Manchesteri. Autor: Reuters, POOL

A hoci je to aktuálne práve snúbenica princa Harryho, Meghan Markle, ktorá sa teší o čosi väčšej pozornosti, sympatická Kate do zabudnutia rozhodne neupadla.

V Manchesteri potešila svojím príchodom fanúšikov tak, ako vždy. Na ulici sa ukázala v dvoch outfitoch. Najskôr pozdravila čakajúcich fanúšikov, najmä tých detských, v šedom károvanom kabátiku L.K. Bennett v hodnote takmer 500 eur. Následne ho odložila a predviedla červené šaty jednoduchého strihu v dĺžke nad kolená, v ktorých sa už dalo rozpoznať jej rastúce bruško.

Princ
		William a vojvodkyňa Kate počas
		návštevy...
Vojvodkyňa
		Kate počas návštevy v 
		Manchesteri.
+3Vojvodkyňa Kate počas
		návštevy v 
		Manchesteri.

Po dlhšom čase sa manželia, William a Kate, opäť ukázali na verejnosti spoločne. Posledné týždne si totiž obaja plnili svoje povinnosti zvlášť, princ William bol napríklad na návšteve Fínska, na ktorej ho manželka nesprevádzala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #manchester
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prechladnutie budete liečiť dlhšie ako ste očakávali, potrebujete oddych.
Preverte stav životného...

+ Bolesti, ktoré vás dlhšie trápia sa konečne začnú úspešne liečiť.
Potrebujete dokúpiť potrebné suroviny...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk