Plavec Thorpe je nadšený z manželstiev pre gayov. Túži po rodine

09.12.2017 15:00

Schválenie manželstiev osôb rovnakého pohlavia v Austrálii pred pár dňami s nadšením privítali mnohé známe osobnosti. Medzi nimi nechýbal ani bývalý plavecký šampión Ian Thorpe.

Bývalý olympijský šampión Ian Thorpe na zábere...
Bývalý olympijský šampión Ian Thorpe na zábere po verdikte parlamentu v Austrálii, ktorý schválil manželstvá osôb rovnakého pohlavia. Autor: SITA/AP, Rod McGuirk

Austrálsky rodák, ktorý tvorí pár s modelom Ryanom Channingom, sa po verdikte parlamentu zdôveril v televíznom interview, že túži po založení rodiny.

„Povedal som to už predtým. Rád by som mal rodinu,“ uviedol 35-ročný Thorpe. „Momentálne si užívam strýkovské povinnosti a to je vlastne perfektná úroveň zodpovednosti. V zásade urobíte zábavu a krik a potom poviete, dovidenia. A to je skvelé. Ale nechcem zostať len pri tom. Naozaj by som v budúcnosti rád mal vlastnú rodinu,“ vyhlásil svetoznámy plavec, ktorý zanietene podporoval manželstvá osôb rovnakého pohlavia a verejne sa zapájal aj do diskusie.

Po schválení zákona, ktorý vstúpi do platnosti už o pár týždňov, sa na internete ozvali mnohé známe osobnosti, ktoré gratulovali Austrálii a vyjadrili vďačnosť parlamentu. Nechýbala medzi nimi ani speváčka Kylie Minogue, ktorá síce žije väčšinu času vo Veľkej Británii, ale v rodnej Austrálii má stále množstvo fanúšikov. Je dlhodobo považovaná za jeden z gay idolov a podporuje komunitu už roky.

Great night at Vue under the stars on #hamiltonisland #ahirw

Príspevok, ktorý zdieľa Ian Thorpe (@ian.thorpe),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#schválenie #manželstvo #Ian Thorpe #homosexualita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

+ Skľudnite svoju myseľ, nemyslite stále len na prácu a povinnosti.
Ako k vám peniaze prídu tak aj odídu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk