Po informácii, že vianočné sviatky strávi so snúbencom Harrym u kráľovnej Alžbety II. sa objavili aj fotografie z vianočného obeda.
Aby sme boli presnejší, ide o momentky paparazzov, ktoré zachytávajú ostrosledovaný pár na ceste do Buckinghamského paláca. Tam sa konal tradičný vianočný obed s kráľovnou Alžbetou II. a, samozrejme, Markle na ňom nechýbala.

Reportéri zachytili snúbencov v Harryho automobile. Princ bol za volantom, kým jeho pôvabná priateľka spokojne sedela na mieste spolujazdca. Jednotlivé zábery ukazujú, že herečka mala na sebe čipkované šaty, na ušiach diamantové náušnice a bola starostlivo nalíčená. Šaty z dielne značky Self-Portrait, ktoré si na seba obliekla, sa do pár hodín po zverejnení fotografií vypredali.
Ako nedávno potvrdili zástupcovia princa Harryho, svadba dvojice sa bude konať 19. mája v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor západne od Londýna. Windsorský hrad je okrem Buckinghamského paláca či paláca Holyroodhouse v škótskom Edinburghu jedným z oficiálnych sídiel britskej kráľovnej Alžbety II. Panovníčka tu s manželom princom Philipom často trávi voľné chvíle.
