Šóošová je vďačná za každý deň. Už sa teší na rok 2018

Pre Lenku Šóošovú sú Vianoce idylickým časom, ktorý sa pre ňu spája predovšetkým s atmosférou lásky, pokoja a všeobecného spomalenia.

25.12.2017 00:00
Lenka Šóošová Foto:
Moderátorka Lenka Šóošová na premiére filmu Baby šéf so synom Richardom.
debata

„Okrem tých krásnych vecí ako vôňa ihličia a rozprávková nálada, sú Vianoce pre mňa krásny čas, keď sme ako rodina spolu, keď je čas neponáhľať sa. Je to čas, keď si treba vychutnať minúty a sekundy v spoločnosti rodiny,” uviedla.

S partnerom Richardom sa na každé Vianoce nesmierne tešia, no posledné roky je ich radosť ešte intenzívnejšia. Na Štedrom dni má podľa vlastných slov najradšej rozprávkovú atmosféru. „Odkedy máme deti, Vianoce sú pre mňa ešte čarovnejšie a rozprávkovejšie, ako keď som bola dieťa ja. V rodine to máme zariadené tak, že dospelý člen rodiny má jeden darček pod stromčekom, aby deti videli, že aj on poslúchal,” vysvetlila.

Doobeda na Štedrý deň chodieva Šóošová k rodičom a poobede chystá doma večeru. „Richard má rád lososa a ja tradične vyprážaného kapra. Naše chute sa musia ešte vianočne zladiť a potom budú aj tradície,” zažartovala.

Ako ďalej uviedla, špeciálne plány na Silvestra nemá: „Budeme doma. A budeme si to vychutnávať, aj keď to bude za oknami trieskať.”

Rok 2017 bol pre dvojnásobnú mamu a televíznu moderátorku úspešný, nevie sa už ale dočkať toho budúceho. „Rok má 365 dní a v tých dňoch boli aj krásne aj menej krásne dni. Každý predchádzajúci rok bol pre mňa ale niečím úspešný. Čím som staršia, tým si tie roky, čo sú za mnou, viac a viac vážim. A na čo sa teším v roku 2018? Na nové začiatky. A azda najviac na to, že Riško bude prváčik!,” uzavrela Šóošová.

debata chyba
Viac na túto tému: #rodina #syn #plán #Vianoce #Lenka Šóošová #rok
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Fyzická aktivita vám zlepší zdravie aj sebavedomie, rozhýbte telo.
Mali by ste sa vyhnúť stresu, dnes nie je...

+ Neberte zvýšenú teplotu na ľahkú váhu, radšej to doma vyležte.
Vhodný čas popremýšľať nad podnikaním, neskôr to...