Konečne medové týždne! William a Kate odišli na svadobnú cestu

Britskí novomanželia, vojvoda William a vojvodkyňa Kate, odišli na svadobnú cestu. Oznámil to v utorok sekretariát princa.

10.05.2011 13:37
Kate Middleton a princ William Foto:
Mladomanželia, vojvoda William a vojvodkyňa Kate, odcestovali na svadobnú cestu v tichosti.
debata

Neupresnil na ako dlho, ani kam sa kráľovský pár vydal. Uviedol len, že si William vzal na dva týždne dovolenku. „Unikli z krajiny veľmi ticho. Chceli sa vyhnúť rozruchu,“ uviedol podľa denníka Daily Mirror zdroj z okruhu kráľovskej rodiny.

Po svadbe 29. apríla vzbudili William a Kate všeobecné prekvapenie, keď oznámili, že sa nechystajú bezprostredne na svadobnú cestu. Princ William sa na niekoľko dní vrátil do služby ako záchranný pilot a Kate videli minulý týždeň na nákupoch.

Podľa špekulácií niektorých médií sa novomanželia mohli vydať na Seychely. O prenájme jedného zo seychelských ostrovov (North Island – Severný ostrov) britskému kráľovskému domu údajne informoval denník Hamburger Abendblatt maklér s ostrovmi Farhad Vladi zo spoločnosti Private Island.

Podľa špekulácií niektorých médií sa objavovali domnienky o súkromných ostrovoch v Karibiku, Jordánsku či Afrike ako možných destináciach pre kráľovské medové tyždne. Pár však od začiatku dával najavo, že svadobná cesta má zostať prísne súkromnou záležitosťou.

debata chyba

+ Vypnutie elektroniky hodinu pred spaním zlepší kvalitu odpočinku.
Delegovanie menej dôležitých úloh uvoľní...

+ Využite možnosť ráno si ísť zabehať von alebo si ísť zacvičiť jógu do parku.
Nenechajte so sebou...