Rozchod po 10 rokoch? Nedá sa rozísť za deň, tvrdí Diane Kruger

04.01.2018 00:00
Nemecká herečka Diane Kruger.
Nemecká herečka Diane Kruger. Autor: ,

Herečka Diane Kruger bola dlhé roky partnerkou kolegu Joshuu Jacksona. Keď sa po desiatich rokoch rozišli, mnohých táto udalosť prekvapila.

Nemecká rodáčka sa však pre magazín Vulture vyjadrila k rozchodu, ktorý prebehol koncom roka 2016, veľmi triezvo a pragmaticky. Nazvala ho dokonca oslobodzujúcim.

„Prichádzalo to dlhší čas. Jasné, že sme sa rozišli už pár mesiacov predtým, ako sme to verejne oznámili. Po desiatich rokoch spolu sa predsa nerozídete s niekým zo dňa na deň,“ komentovala koniec vzťahu s 39-ročným Jacksonom.

O dva roky staršia herečka uviedla, že nezažívala pocit v zmysle „pomôž mi, bože, nedokážem v noci ani zaspať“. „Dokonca to bolo oslobodzujúce, pretože už som sa nemusela viac báť o to, čo bude, mohla som sa stopercentne sústrediť na niečo iné a nové,“ vysvetlila svoj postoj.

Tým novým bola práca na snímke In the fade, ktorá jej priniesla cenu pre najlepšiu herečku na filmovom festivale v Cannes. Snímka je zároveň v súboji o nomináciu na Oscara v kategórii najlepší cudzojazyčný film. Vznikla totiž v nemeckej produkcii pod režisérskou taktovkou Fatiha Akina.

Kruger si medzitým stihla nájsť aj nového partnera. Od marca minulého roka oficiálne tvorí pár s hereckým kolegom Normanom Reedusom, známym napríklad zo seriálu Živí mŕtvi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#strach #rozchod #láska #film #Diane Kruger
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk