Dá dieťaťu pár na zadok? Kelly Clarkson to priznala a potom... toto prišlo!

12.01.2018 00:00

Speváčka Kelly Clarkson sa celkom úprimne rozhovorila o svojom materstve a výchovných metódach. To si však v Amerike treba dobre premyslieť, lebo ľahko môže prísť kritika, ba až verejné pohoršenie.

Speváčka Kelly Clarkson.
Speváčka Kelly Clarkson. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Známa hviezda zo speváckej šou American Idol sa priznala, že občas dá svojim deťom „pár výchovných na zadok“. „Jasné, že to nie sú nejaké silné rany, ale občas moja dcérka dostane na zadok, ak neposlúcha,“ uviedla v rozhovore pre rádio-reláciu 98.9 The Buzz.

„Vyrastala som na juhu, takže na niečo také som zvyknutá. Ak by som skončila v riaditeľni, moja mama tam zavolá a dá povolenie riaditeľovi, aby mi dal pár na zadok,“ pokračovala so smiechom speváčka.

Zároveň však doplnila, že predtým než niečo také urobí, svoju dcérku River vždy varuje. „Počuj, ak neprestaneš, tak dostaneš pár na zadok, poviem jej. A ono to skutočne pomáha,“ opísala svoje výchovné metódy vo chvíľach, ak jej ratolesť nepočúva.

Po týchto slovách v rádiovom éteri sa však objavilo množstvo príspevkov na internete a v diskusiách, v ktorých sa verejnosť pohoršovala nad Clarksonovou. „Mala by si trošku naštudovať fakty predtým, než urobí také hlúpe verejné vyjadrenia. Bitka v deťoch podporuje násilné sklony,“ napísal jeden z užívateľov v diskusii na Facebooku. Druhý nazval Clarksonovú lenivým rodičom, ktorému sa nechce investovať čas do diskusie a výchovy s dieťaťom a uchyľuje sa k rýchlym riešeniam typu „bitka na zadok“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výchova #na zadok #Kelly Clarkson #dieťa #bitka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyzeráte veľmi dobre, pamätajte si to každý deň.
Všetko dopadne dobre, prečo stále stresujete a šírite...

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne prehliadky.
Čaká vás veľmi dôležitý deň vašej práce.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk