Hviezdou viedenského Opernballu bude Melanie Griffith

17.01.2018 15:10
Melanie Griffith
Herečka Melanie Griffith. Autor: ,

Americká herečka príde na pozvanie rakúskeho podnikateľa v stavebníctve Richarda Lugnera, ktorý do Rakúska na prestížnu spoločenskú udalosť pozýva zahraničné celebrity od roku 1991.

„Má deti s tromi rôznymi mužmi,“ nechal 85-ročný Lugner novinárov na tlačovej konferencii najprv hádať, kto sa stane jeho tohtoročným hosťom a nástupkyňou Goldie Hawnovej, ktorá bola na plese minulý rok Lugnerovým hosťom.

Ples v opere, ktorý je vrcholom viedenskej plesovej sezóny a patrí k najznámejším akciám svojho druhu na svete, sa tento rok uskutoční 8. februára. Bežná vstupenka stojí 290 eur, za lóžu si ale záujemcovia priplatia – môže stáť až 20 500 eur.

Hviezdami slávneho podujatia sa v minulosti stali Brooke Shields (2016), Kim Kardashian (2014), Gina Lollobrigida (2013) a mnohé ďalšie slávne dámy.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Viedeň #Melanie Griffith #Opernball
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...