Užíval Wahlberg steroidy kvôli svalom? Toto je len tvrdá drina, tvrdí

25.01.2018 00:00

Hollywood zasiahol škandál ohľadom dílera drog a steroidov, ktorý mal zásobovať aj známe filmové hviezdy. V zozname sa podľa niektorých bulvárnych médií ocitol aj herec Mark Wahlberg.

Herec Mark Wahlberg na archívnom zábere na...
Herec Mark Wahlberg na archívnom zábere na pláži Barbadosu. Autor: Profimedia

Ten je známy tým, že od mladosti sa radí k hercom s výraznou muskulatúrou a s obľubou je predvádza aj v množstve akčných filmov, ktoré najčastejšie nakrúca.

Na otázku bulvárneho portálu TMZ.com, ako to je s jeho užívaním steroidov na zvýšenie objemu svalovej hmoty, však reagoval veľmi rezolútne. „Je to úplne prirodzené, celý čas,“ odvetil na otázku redaktora, ktorý ho zachytil v uliciach LA. „Toto je tvrdá makačka, zlato,“ dodal ešte Wahlberg a napol biceps do kamery.

Medzi hercami, ktorí údajne mali využívať služby dílera nelegálnych steroidov, mal byť aj Josh Duhamel či hviezda wrestlingovej ligy Roman Reigns. Aj oni dvaja popreli, že by si pomáhali steroidmi. Mená všetkých troch zverejnil samotný díler, ktorý je momentálne vo väzení a ktorého zatkli už koncom minulého roka. Rodriguez tvrdí, že všetci traja prominenti využívali na kúpu anabolických steroidov sprostredkovateľov.

#Hollywood #kauza #Mark Wahlberg #díler #steroidy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...

+ Lieky vám môžu aj ublížiť, vo veľkom množstve budete mať problémy.
Na nikom si svoju zlosť nevybíjajte,...