Užíval Wahlberg steroidy kvôli svalom? Toto je len tvrdá drina, tvrdí

Hollywood zasiahol škandál ohľadom dílera drog a steroidov, ktorý mal zásobovať aj známe filmové hviezdy. V zozname sa podľa niektorých bulvárnych médií ocitol aj herec Mark Wahlberg.

25.01.2018 00:00
debata
Herec Mark Wahlberg na archívnom zábere na... Foto: Profimedia
Herec Mark Wahlberg na pláži na Barbadose. Herec Mark Wahlberg na archívnom zábere na pláži Barbadosu.

Ten je známy tým, že od mladosti sa radí k hercom s výraznou muskulatúrou a s obľubou je predvádza aj v množstve akčných filmov, ktoré najčastejšie nakrúca.

Na otázku bulvárneho portálu TMZ.com, ako to je s jeho užívaním steroidov na zvýšenie objemu svalovej hmoty, však reagoval veľmi rezolútne. „Je to úplne prirodzené, celý čas,“ odvetil na otázku redaktora, ktorý ho zachytil v uliciach LA. „Toto je tvrdá makačka, zlato,“ dodal ešte Wahlberg a napol biceps do kamery.

Medzi hercami, ktorí údajne mali využívať služby dílera nelegálnych steroidov, mal byť aj Josh Duhamel či hviezda wrestlingovej ligy Roman Reigns. Aj oni dvaja popreli, že by si pomáhali steroidmi. Mená všetkých troch zverejnil samotný díler, ktorý je momentálne vo väzení a ktorého zatkli už koncom minulého roka. Rodriguez tvrdí, že všetci traja prominenti využívali na kúpu anabolických steroidov sprostredkovateľov.

debata chyba
Viac na túto tému: #Hollywood #kauza #Mark Wahlberg #díler #steroidy
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Cítite mierne vyčerpanie, uvarte si čaj a zaľahnite do postele.
Dajte pozor na ľudí, ktorí vás budú presviedčať...

+ Počas dnešného dňa nemyslite na povinnosti a sústreďte sa na pekný večer.
Ak vás známy pozve na večierok,...