Chcela tromfnúť Kate? Taký rozparok princezná Viktória ešte nemala

01.02.2018 16:30

Švédska korunná princezná Viktória (40) sa spolu s manželom, princom Danielom (44), venovala britskému kráľovskému páru počas ich návštevy Štokholmu.

Počas slávnostnej galavečere, na ktorej sa objavili aj herecké hviezdy ako Alicia Vikander či Stellan Skarsgård, sa Victoria po boku Kate usmievala v čiernych šatách s efektným, asymetrickým výstrihom.

Zľava: Vojvodkyňou Kate s princom Williamom a...
Zľava: Vojvodkyňou Kate s princom Williamom a princezná Viktória a jej manžel, princ Daniel. Autor: Reuters, TT NEWS AGENCY

Victoria, ktorá zväčša siaha po menej výrazných kúskoch, touto voľbou prekvapila. Aj v kombinácii s výraznými striebornými náušnicami, ktoré jej večerný „look“ dopĺňali, ako aj s hlbším výstrihom jej šiat. Kate na večer zvolila kvetované šaty značky Erdem so zapínaním ku krku.

Princezná Viktória a jej manžel, princ Daniel,...
Princezná Viktória a jej manžel, princ Daniel, prichádzajú na večeru s britským kráľovským párom v Štokholme. Autor: Profimedia

Aj ďalším modelom švédska princezná prekvapila, keď na rozlúčkovú večeru s britským párom prišla v červenej blúzke a čiernej sukni s výrazným rozparkom, ktorý jej siahal do polovice stehna. Nič také sme na švédskej princeznej doposiaľ nevideli. Usmiata Viktória prišla na večeru dobre naladená v spoločnosti svojho manžela Daniela.

Zľava:
		Vojvodkyňou Kate s princom Williamom
		a...
Princezná
		Viktória a jej manžel, princ
		Daniel,...
+2Princezná Viktória
		počas návštevy
		britského...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #Štokholm #princezná Viktória
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...