Aj princezná Eugenie už má termín! Svadba bude v októbri

04.02.2018 13:40

Britská princezná Eugenie a jej snúbenec Jack Brooksbank sa zosobášia 12. októbra. V piatok to oznámil jej otec, vojvoda z Yorku.

Princezná Eugenie a jej snúbenec Jack...
Princezná Eugenie a jej snúbenec Jack Brooksbank pózujú v Buckinghamskom paláci na oficiálnu fotografiu pre médiá. Autor: SITA/AP, Jonathan Brady

Svadba 27-ročnej vnučky kráľovnej Alžbety II. a 31-ročného bývalého manažéra známeho londýnskeho klubu Mahiki sa bude konať v Kaplnke svätého Juraja na hrade vo Windsore, kde sa v máji zosobášia jej bratranec, princ Harry a americká herečka Meghan Markle.

Dvojica, ktorá sa zoznámila pred niekoľkými rokmi počas lyžovačky, sa zasnúbila v januári v Nikarague. Eugenie, ktorá pracuje ako riaditeľka v galérii Hauser and Wirth, si po svadbe ponechá svoj titul a bude mať možnosť rozhodnúť sa, či si vezme manželovo priezvisko.

Princezná Eugenie je mladšou dcérou princa Andrewa, druhého syna kráľovnej Alžbety II., a jeho bývalej manželky, vojvodkyne z Yorku Sarah Ferguson. Je ôsmou v línii následníctva na britský kráľovský trón. Princezná je patrónkou viacerých charitatívnych organizácií ako napríklad Teenage Cancer Trust, European School of Osteopathy či Elephant Family.

#svadba #oznámenie #termín #princezná Eugenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor akú aviváž používate, mohla by škodiť vašej pokožke.
Nespoliehajte sa na svojich kolegov,...

+ Zabudnite na diéty, dôležité je aby ste sa sami cítili dobre vo svojom tele.
Udržiavajte si určitý odstup...