Trump ma lákal do lietadla, hoci bol ženatý, tvrdí slávna kráska

Na adresu amerického prezidenta Donalda Trumpa odznelo už veľa pripomienok či kritiky.

06.02.2018 00:00
Christie Brinkley Foto: ,
Modelka Christie Brinkley pózuje fotografom.
debata (3)

A nechýbajú ani ženy, ktoré tvrdia, že sa ich snažil dostať do postele. Po nedávnej kauze s pornohviezdou, ktorá tvrdila, že mala s Trumpom aféru, sa prihlásila aj omnoho známejšia dáma.

Reč je o bývalej supermodelke Christie Brinkleyovej, ktorá si zaspomínala na časy, keď sa ju súčasná hlava štátu snažila zbaliť. Malo to byť v období, keď bol Trump ešte ženatý s Ivanou Trumpovou, svojou prvou manželkou a českou rodáčkou. Vtedy sa vraj Brinkleyovú snažil vlákať na let jeho súkromným lietadlom. Ona v tom čase randila so spevákom Billym Joelom.

„Bolo to v jeden deň, akurát som odchádzala z hotela Plaza. Zazvonil mi telefón a tam bol on. Povedal mi, že počul, že odchádzam z Aspenu a on vraj tiež. A či sa nechcem zviesť jeho súkromným lietadlom,“ zaspomínala si Brinkley.

„Odvetila som mu, že už mám lety objednané a poďakovala sa. Ale on na to len hovoril, aby som ich zrušila a išla s ním,“ pokračovala v spomínaní plavovlasá 63-ročná dáma. Vzápätí dodala, že Trump „naháňal sukne“ a ju prekvapilo, že hoci je ženatý, tak sa správa k ženám veľmi flirtovne.

Po rozvode s Ivanou Trumpovou sa podnikateľ a dnes politik oženil ešte dvakrát. Jeho tretia manželka, slovinská modelka Melania, je v súčasnosti aj prvou dámou USA.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #manželka #modelka #Christie Brinkley #flirt #zvádzanie #kráska #Donald Trump

+ Pobyt na čerstvom vzduchu za každého počasia vám urobí dobre.
Nechýba vám rozvaha, skúste zariskovať a užite si...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...